• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه شش
   تعداد بازدید: 57
   کد: 141839
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۱۴

   رتبه اول منطقه شش در جذب سرمایه گذار در بین مناطق سیزده گانه شهرداری مشهد

   در حال حاضر نیز منطقه شش به لحاظ جذب سرمایه گذار در پروژه یاقوت مصلی و پروژه صدر در رتبه اول در بین مناطق سیزده گانه شهرداری مشهد واقع شده است.
   رتبه اول منطقه شش در جذب سرمایه گذار در بین مناطق سیزده گانه شهرداری مشهد

   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش مشهد، جلسه ای به منظور بررسی عملکرد این منطقه در حاشیه شهر با حضور اعضای شورای اسلامی شهر مشهد برگزار شد.
   در این دیدار حجت الله حیدری ضمن ارائه گزارشی از ظرفیت ها، تهدید ها و پتانسیل های منطقه شش خاطر نشان کرد: بخش اعظمی از این منطقه را بافت فرسوده و حاشیه ای تشکیل می دهد و عنوان حاشیه برای محدوده ای که وسعت و جمعیت آن به اندازه یک شهر کوچک است ، درست نیست و بایستی توجهی ویژه این مناطق داشته باشیم.
   وی ادامه داد: ظرفیت های قابل توجهی به لحاظ سرمایه گذاری در منطقه شش وجود دارد و در تلاشیم با شناساندن هر چه بیشتر این محدوده به سرمایه گذاران فرصت های جدیدی در منطقه خلق نماییم.
   این مقام مسئول تاکید کرد: در حال حاضر نیز منطقه شش به لحاظ جذب سرمایه گذار در پروژه یاقوت مصلی و پروژه صدر در رتبه اول در بین مناطق سیزده گانه شهرداری مشهد واقع شده است.
   شهردار منطقه شش همچنین به مهمترین درخواست ها و الویت های مردمی اشاره کرد و گفت: احداث روگذر شهرک شیرین و روگذر خیابان مصلی از الویت های شهرداری و درخواست های مردمی است و اجرای آن قطعا علاوه بر تسهیل در دسترسی شهروندان، ظرفیت های جدیدی برای این محلات و کل منطقه ایجاد خواهد کرد.
   وی همچنین به وجود زمین های بایر آستان قدس رضوی ، نبود شبکه فاضلاب شهری در محدوده ناحیه دو و سه منطقه ، مشکلات جمع آوری زباله ، سگ های ولگرد، تعدد و تنوع فرهنگی و ... به عنوان معضلات پیش روی منطقه اشاره کرد و گفت :یکی از مهمترین مشکلاتی که در محدوده شهرداری منطقه شش وجود دارد و هزینه های زیادی را نیز بر مدیریت شهری تحمیل می نماید، عدم اجرای طرح اگو در منطقه است که متاسفانه به دلیل بافت فرسوده و متراکم منطقه مشکلات زیادی را برای شهروندان به وجود آورده است .
   شهردار منطقه شش افزود: ساماندهی طرح فاضلاب در این محدوده و پیگیری اجرای طرح اگو از سمت شورای اسلامی شهر اقدام ماندگاری در راستای رفاه حال شهروندان خواهد بود و قطعا تاثیری ملموس در افزایش رفاه شهروندان خواهد داشت.

    

   تعداد بازدید: 57
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
پیوند ها
پایگاه خبری شهرداری
نظارت و بازرسی شهرداری
شهر الکترونیک مشهد
پورتال مشهد
آمار بازدید
مجموع بازدیدها : 2,156,402
تعداد بازدید امروز : 8
تعداد بازدید دیروز : 642
آخرین به روزرسانی : 12:36  1397/09/25
ارتباط با ما
آدرس :

میدان 17شهریور - هفده شهریورشمالی  14/4

تلفن : 051-33649848، 051-33641532
فاکس :051-33649992
رایانامه :shahrdar6@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط پورتال منطقه شش شهرداری مشهد انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد