• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه شش
   تعداد بازدید: 47
   کد: 148026
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۲۰
   در جلسه با معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد عنوان شد:

   مطالبات شهروندان در محله گردی ها به دلیل خواستگاه مردمی آن بایستی در الویت قرار بگیرد

   ارائه خدمات در مناطق کم برخوردار و اتصال این فضا ها با مناطق برخوردار شهر، علاوه بر غنای منطقه سبب توسعه سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار و به تبع آن درآمد زایی برای شهر و شهروندان است.
   مطالبات شهروندان در محله گردی ها به دلیل خواستگاه مردمی آن بایستی در الویت قرار بگیرد

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش مشهد، حجت اله حیدری در دیدار با معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد و جمعی از مدیران این معاونت عنوان کرد: ارائه خدمات در مناطق کم برخوردار و اتصال این فضا ها با مناطق برخوردار شهر، علاوه بر غنای منطقه سبب توسعه سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار و به تبع آن درآمد زایی برای شهر و شهروندان است.
   وی ادامه داد: مشکلات فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی با توجه به بافت متراکم و فرسوده این منطقه در حال افزایش است و بایستی با دیدگاهی متمایز به این حوزه نگریست و قطعا ارائه خدمات و بهبود شرایط منطقه، ارتقا فرهنگی را نیز به دنبال خواهد داشت.
   شهردار منطقه شش در ادامه به درخواست های مردمی اشاره کرد و گفت: با توجه به محله گردی های صورت گرفته ، یک سری از درخواست ها مطالبه جمع کثیری از مردم بوده که شاید در الویت شهرداری نباشد اما به دلیل خواستگاه مردمی آن بایستی مورد توجه قرار بگیرد .
   وی احداث تقاطع غیر همسطح مصلی را یکی از مهمترین درخواست های شهروندی دانست و عنوان کرد: اجرا این طرح علاوه بر حل مشکلات ترافیکی این محدوده و ایجاد دسترسی آسان برای کوی آقا مصطفی خمینی و شهرک شیرین ، ظرفیت های قابل توجهی را برای منطقه به وجود می آورد و با احداث این مسیر میتوان فرصت های مناسبی برای جذب سرمایه گذار و ترغیب افراد برای سرمایه گذاری در منطقه شش فراهم کرد.
   شهردار منطقه شش همچنین ایجاد مسیر اتوبوس از شهرک شهید رجایی و باهنر را به عنوان یکی دیگر از درخواست های مهم شهروندان عنوان کرد که مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی در پاسخ به این درخواست ، قول اختصاص اتوبوس در روزهای پنجشنبه و جمعه به بهشت رضا و حرم مطهر را داد.
   در ادامه نیز گزارش عملکردی از اقدامات و فعالیت های منطقه در حوزه حمل و نقل و ترافیک از سوی معاون اجرایی منطقه برای جمع حاضر ارائه شد.
   وحید برکچی ، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد نیز در تایید سخنان شهردار منطقه عنوان کرد: توسعه حمل و نقل عمومی به خصوص در مناطق کم برخوردار یکی از مهمترین دغدغه های ماست که در این راستا برنامه های مختلفی علاوه بر فرهنگ سازی در دستور کار قرار گرفته است.
   وی ادامه داد: در خواست های مطرح شده در این جلسه از جمله جابه جایی پایانه ابریشم در کارگروه های معاونت مورد بررسی قرار میگیرد و انشالله نتایج مثبت آن به زودی در شهر نمایان خواهد شد .
   این مقام مسئول در پایان با تاکید بر اهمیت حوزه حمل و نقل و ترافیک خاطر نشان کرد: امیدواریم شهرداران مناطق توجه ویژه تری به این حوزه داشته باشند چرا که بسیاری از پروژه های شهری مستقیم یا غیر مستقیم با حمل و نقل و ترافیک در ارتباطند و در تلاشیم تا علاوه بر پروژه های زیرساختی با اجرای طرح های روبنایی و زود بازه چهره زیباتری به مشهد مقدس ببخشیم.

    

   تعداد بازدید: 47
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
پیوند ها
پایگاه خبری شهرداری
نظارت و بازرسی شهرداری
شهر الکترونیک مشهد
پورتال مشهد
آمار بازدید
مجموع بازدیدها : 2,134,158
تعداد بازدید امروز : 292
تعداد بازدید دیروز : 1,287
آخرین به روزرسانی : 12:13  1397/08/28
ارتباط با ما
آدرس :

میدان 17شهریور - هفده شهریورشمالی  14/4

تلفن : 051-33649848، 051-33641532
فاکس :051-33649992
رایانامه :shahrdar6@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط پورتال منطقه شش شهرداری مشهد انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد