• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه شش
   تعداد بازدید: 57
   کد: 154516
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
   معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی وفرهنگی شهرداری مشهد در منطقه شش عنوان کرد

   به دنبال این هستیم که ماندگاری سودمند زائران در مشهد مقدس افزایش یابد

   علاوه بر زائرین حرم مطهر رضوی بایستی مجاورین نیز در پروژه های گردشگری مورد توجه قرار بگیرند، چرا که مشهد نیازمند ظرفیت های جدیدی است که نیازهای همه خانواده را مد نظر قرار داده و از سوی دیگر برای سرمایه گذار نیز توجیه داشته باشد.
   معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی وفرهنگی شهرداری مشهد در منطقه شش عنوان کرد

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش مشهد، دکتر شالچیان معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی وفرهنگی شهرداری مشهد عنوان کرد: گردشگران در ورود به یک شهر با منطقه برخوردار یا کم برخوردار و یا شمال و جنوب بودن شهر توجه نمیکنند بلکه به دنبال این هستند که آن شهر تا چه حد ساماندهی شده و ساختار یافته است و این مهم را از شهرداری انتظار دارند.
   وی ادامه داد: معاونت گردشگری مشهد به دنبال این است که ماندگاری سودمند زائران در مشهد افزایش یابد و در تلاشیم بسته های مختلفی را به شهروندان ارائه نماییم و این امر نیازمند شناسایی تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در مشهد مقدس است.
   معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی وفرهنگی شهرداری مشهد همچنین به جشنواره بزرگ تخفیفات در آذر ماه سال جاری اشاره کرد و گفت به دنبال این هستیم که گردشگری خرید را در مشهد رونق بدهیم و تمهیدات خوبی در این راستا نیز اندیشیده شده است.
   این مقام مسئول همچنین تاکید کرد: شهرآرا محله میتواند بازوی توانمندی برای معرفی پتانسیل های محلات مشهد به ما باشد تا بتوانیم یک بانک اطلاعاتی دقیق از فرصت ها و ظرفیت های مناطق ایجاد کنیم و آن را در تمامی شهر به اشتراک بگذاریم.
   شهردار منطقه شش نیز در ادامه این جلسه تاکید کرد: علاوه بر زائرین حرم مطهر رضوی بایستی مجاورین نیز در پروژه های گردشگری مورد توجه قرار بگیرند، چرا که مشهد نیازمند ظرفیت های جدیدی است که نیازهای همه خانواده را مد نظر قرار داده و از سوی دیگر برای سرمایه گذار نیز توجیه داشته باشد.
   وی همچنین به مناطق مجاور حرم مطهر اشاره گفت: مناطقی مانند منطقه شش که در فاصله بسیار کمی از بارگاه رضوی قرار دارند بایستی به سرمایه گذاران بیشتر معرفی شود چرا که علاوه بر دسترسی سریع فرصت های سرمایه گذاری و گردشگری قابل توجهی دارد که علاوه بر رونق بخشیدن به منطقه برای سرمایه گذار نیز توجیه اقتصادی دارد.

   تعداد بازدید: 57
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
پیوند ها
پایگاه خبری شهرداری
نظارت و بازرسی شهرداری
شهر الکترونیک مشهد
پورتال مشهد
آمار بازدید
مجموع بازدیدها : 2,223,100
تعداد بازدید امروز : 208
تعداد بازدید دیروز : 461
آخرین به روزرسانی : 10:14  1398/03/27
ارتباط با ما
آدرس :

میدان 17شهریور - هفده شهریورشمالی  14/4

تلفن : 051-33649848، 051-33641532
فاکس :051-33649992
رایانامه :shahrdar6@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط پورتال منطقه شش شهرداری مشهد انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد