• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 6
   تعداد بازدید: 32
   کد: 178885
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
   شهردار منطقه6 در جلسه شورای اداری:

   برش منطقه ای برنامه میان مدت در دل چشم انداز20 ساله است

   چشم انداز 20 ساله که از سال 1384 آغاز و تا سال1404 اجرایی می شود، دارای برنامه ریزی های میان مدت اما منطبق بر چشم انداز 20 ساله است.
   برش منطقه ای برنامه میان مدت در دل چشم انداز20 ساله است

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه6 مشهد، حجت اله حیدری در این جلسه ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت امام رضا علیه السلام و تشکر و قدردانی از حوزه های تخصصی مختلف در خصوص اجرای برنامه های متنوع از آغاز سال تاکنون و ارائه خدمات به زائرین حضرت رضا علیه السلام، گفت: باتوجه به موقعیت خاص منطقه6 و به جهت همجواری با حرم مطهر رضوی، این منطقه از نعمات و برکات ویژه ای برخوردار بوده که لازم است با برنامه ریزی در جهت رشد و توسعه از این ظرفیت استفاده شود تا این منطقه با ارتقای کیفیت خدمات به سمت منطقه ای برخوردار حرکت کند و توسعه یابد.
   شهردار منطقه 6 با اشاره به مساله ی متوازن سازی فضای شهری، افزود: شورای اسلامی شهر مشهد در دوره پنجم با نگاه ویژه به مناطق کم برخوردار و حاشیه ای به دنبال متوازن سازی فضای شهری است، نگاهی که سال های متمادی فراموش شده بود که خوشبختانه در دوره پنجم شورای اسلامی شهر مشهد این نگاه زنده شد و به همین جهت شورای اسلامی شهر مشهد به ارائه راهکار و اجرایی شدن وعده ها در مناطق کم برخوردار توجه دارند که امیدواریم تا سال 1400 توسعه این مناطق در سطح کلان اجرایی شود.
   وی خاطرنشان کرد: ورود 35 میلیونی زائرین در سال نشان می دهد، مناطق همجوار با حرم مطهر رضوی نیاز به بازسازی و متوازن سازی بیشتری دارد.
   حیدری در بخش دیگری از صحبت های خود به برش منطقه ای پرداخت و اذعان داشت: چشم انداز 20 ساله که از سال 1384 آغاز و تا سال1404 اجرایی می شود، دارای برنامه ریزی های میان مدت اما منطبق بر چشم انداز 20 ساله است. در این رابطه حوزه معاونت برنامه ریزی با تلاش همه جانبه شهرداری مشهد برش منطقه ای برنامه میان مدت سال 1397- 1400 را امسال ارائه کردند.
   وی ادامه داد: در برش منطقه ای میان مدت از مسئولین مربوطه در مناطق سیزده گانه مشهد انتظار می رود به مطالعه و تحلیل دقیق آن بپردازند و با توجه به اینکه برش منطقه ای میان مدت از طریق اطلاعات دریافتی از مناطق و شهرداری مشهد به دست آمده قابلیت تغییر و اصلاح را داراست که با مطالعه دقیق از این ظرفیت در خصوص ارائه رویکردهای منطبق با چشم انداز 20 ساله می توان استفاده کرد.
   شهردار این منطقه تصریح کرد: مسئولین مربوطه در منطقه6 در حوزه های تخصصی ملزم اند، ظرف مدت یک ماه به مطالعه و تحلیل جدی و شبانه روزی برش منطقه ای اقدام و به ارائه برنامه و پیشنهاد بپردازند تا در فرآیندی آینده نگرانه برنامه های مدون با جزئیات دقیق ارائه شود.
   حیدری به بحث درآمدی منطقه6 نیز پرداخت و گفت: در فضای امروزه و با بینشی که داریم، مهم ترین بخش، درآمد منطقه است.
   وی از افزایش 70 درصدی تحقق بودجه نسبت به تحقق بودجه سال گذشته خبر داد و افزود: با پیگیری و تلاش مستمر به دنبال تحقق صددرصدی بودجه هستیم و در دو حوزه نقدی و غیر نقدی با جدیت در حال پیگیری است تا در چند ماه آینده پیشرفت قابل توجهی ای در این زمینه داشته باشیم.

   تعداد بازدید: 32
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
پیوند ها
پایگاه خبری شهرداری
نظارت و بازرسی شهرداری
شهر الکترونیک مشهد
پورتال مشهد
آمار بازدید
مجموع بازدیدها : 2,344,704
تعداد بازدید امروز : 1,312
تعداد بازدید دیروز : 2,495
آخرین به روزرسانی : 08:24  1398/06/28
ارتباط با ما
آدرس :

میدان 17شهریور - هفده شهریورشمالی  14/4

تلفن : 051-33649848، 051-33641532
فاکس :051-33649992
رایانامه :shahrdar6@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط پورتال منطقه شش شهرداری مشهد انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد