• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 6
   تعداد بازدید: 35
   کد: 179719
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷
   شهردار منطقه 6 خبر داد؛

   اجرای تقاطع غیرهمسطح مصلی باعث اتصال بدنه کم برخوردار و توسعه یافته در منطقه 6 می شود

   شهردار منطقه6 : پیگیر جدی پروژه بزرگ تقاطع غیرهمسطح مصلی هستیم که با اجرایی شدن آن، یکی از اهداف این دوره مدیریت شهری تحقق می یابد.
   اجرای تقاطع غیرهمسطح مصلی باعث اتصال بدنه کم برخوردار و توسعه یافته در منطقه 6 می شود

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه6 مشهد، حجت اله حیدری با حضور در مرکز ارتباطات مردمی137 گفت: اتصال سامانه «سجا» مرکز ارتباطات مردمی 137 با سامانه اتوماسیون اداری شهرداری «گام»، به صورت آزمایشی در منطقه 6 شهرداری اجرا شده است که نشان دهنده آمادگی زیرساخت های این منطقه، جهت بهبود فرآیند پاسخگویی به درخواست های مردمی است.
   شهردار منطقه6 بیان داشت: با توجه به ابلاغ شهردار محترم مشهد که پیام های مردمی مرکز ارتباطات مردمی 137 همانند دستور مستقیم شهردار مشهد است، در راستای تحقق شعار دوره پنجم شورای اسلامی شهر مشهد بوده که این پاسخگویی به شهروندان باید به صورت عملی و اجرای وظایفی که بر عهده داریم، باشد.
   وی افزود: این دستور شهردار مشهد، هرگونه بهانه تراشی جهت پاسخگویی به درخواست های مردمی را از حوزه های مختلف شهرداری گرفته است و به همین منظور در حوزه های مختلف منطقه6 با تفویض اختیارات ویژه، پیگیر درخواست های مردمی در مرکز ارتباطات مردمی137 هستیم و در این رابطه با کسی تعارف نداریم.
   حیدری به اینکه شهروندان می توانند تمام وقت و به صورت همه روزه با شهردار منطقه6 ملاقات عمومی حضوری داشته باشند و به صورت مستقیم طرح درخواست نمایند، اشاره کرد.
   وی خاطر نشان کرد: در سال جاری، در منطقه6 بهار افتتاح پروژه ها را داشته ایم و پارک امید به مساحت 7 هکتار و پارک خطی زندگی به مساحت بیش از 2 هکتار به بهره برداری رسید و معبر 1800 متری بین شهرک شهید رجایی و شهید باهنر با عرض حدودا 10 متر، بازسازی و آسفالت شد.
   شهردار منطقه 6 با اشاره به درخواست های مکرر شهروندان در رابطه با حد فاصل محور طرق و شهرک شهید باهنر، گفت: این محور با طول 1800 متر و با عرض 8 متر، اجرا شد و درخواست ده ساله شهروندان تحقق یافت. همچنین باند شمالی حدفاصل شهرک شهید رجایی و باهنر نیز با زمانبندی70 روزه، از 25 خردادماه سال جاری آغاز شده و تا 28 روز دیگر به بهره برداری خواهد رسید.
   وی ادامه داد: پیگیر جدی پروژه بزرگ تقاطع غیرهمسطح مصلی هستیم، پروژه ای که مورد تاکید ویژه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد است. با اجرایی شدن این پروژه اتصال بدنه کم برخوردار منطقه شامل شهرک شهید رجایی، شهید باهنر، شهرک آقا مصطفی خمینی، عمار یاسر، شهرک شیرین به بدنه توسعه یافته برقرار و موجبات توسعه سرمایه گذاری در این محدوده را فراهم می سازد.
   حیدری اذعان داشت: تنها مشکل اجرای آن، حذف از طرح جامع بود که به زودی به تصویب کمیسیون ماده 5 خواهد رسید چرا که توجه ویژه شهردار محترم و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد به آن متمرکز شده است و با اجرایی شدن آن، یکی از اهداف این دوره از مدیریت شهری نیز تحقق خواهد یافت.

   تعداد بازدید: 35
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
پیوند ها
پایگاه خبری شهرداری
نظارت و بازرسی شهرداری
شهر الکترونیک مشهد
پورتال مشهد
آمار بازدید
مجموع بازدیدها : 2,344,803
تعداد بازدید امروز : 1,411
تعداد بازدید دیروز : 2,495
آخرین به روزرسانی : 11:17  1398/06/28
ارتباط با ما
آدرس :

میدان 17شهریور - هفده شهریورشمالی  14/4

تلفن : 051-33649848، 051-33641532
فاکس :051-33649992
رایانامه :shahrdar6@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط پورتال منطقه شش شهرداری مشهد انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد