دوشنبه, ۰۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ ۹۹۰
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2LTZiNix2KfZiiDYp9is2KrZhdin2LnZiiDZhdit2YTYp9iqINio2LPYqtix2Yog2KjYsdin2Yog2YHYsdi12Kog2LPYp9iy2Yog2KfYs9iq

سخنگوی شهرداری منطقه 6 :

شورای اجتماعی محلات بستری برای فرصت سازی است

دستور کار شورای اجتماعی محلات را بایستی خود اعضا با توجه به نیاز محلات تعیین نمایند و ببینند چه اموری در محلاتشان در الویت است .

سخنگو شهرداری منطقه 6 مشهد از برگزاری اولین نشست فصلی شورای اجتماعی محلات نواحی 3 و 4 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 6 مشهد، محمد رضا حسن پور با اشاره به برگزاری اولین جلسه شورای اجتماعی محلات ناحیه سه و چهار منطقه 6 گفت: شورای اجتماعی محلات بستری برای فرصت سازی است و بایستی از کلیه ظرفیت های محلات به منظور رفاه حال شهروندان استفاده شود.
وی افزود: در این نشست که با حضور اعضای شورا و مسئولین منطقه 6 در نمازخانه پایانه مسافربری ابریشم برپا گشت، بر لزوم آشنایی اعضا شورا با اهداف این مجموعه تاکید و عنوان شد: شورای اجتماعی محلات شورای شهرداری نیست و یک مجموعه کاملا مردمی است، لذا بایستی فعالیت های آن نیز مردمی باشد و از ظرفیت های موجود در محلات استفاده شود.
سخنگوی شهرداری منطقه 6 در حاشیه این مراسم تاکید کرد: دستور کار شورای اجتماعی محلات را بایستی خود اعضا با توجه به نیاز محلات تعیین نمایند و ببینند چه اموری در محلاتشان در الویت است ، شهرداری نیز در حد امکان و اعتباراتش یاری رسان شورا خواهد بود.
وی کیفی سازی مصوبات را یک از ضروریات دانست و گفت: پیگیری مصوبات و به نتیجه رساندن آن قطعا مهمترین فاکتور در ارزیابی شورا از سوی مردم خواهد بود و شهروندان را به محله و کار شورا دلگرم و با اعتماد می نماید
 

منبع:
آدرس کوتاه شده: