فهرست طبقات
پنجشنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۷:۱۵ ۲۶
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
بررسی پروژه های عمرانی منطقه شش

با حضور شهردار مشهد برگزار شد؛

بررسی پروژه های عمرانی منطقه شش

جلسه بررسی پروژه های منطقه 6 با حضور شهردار مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش، جلسه بررسی مشکلات پروژه های منطقه 6 مشهد با حضور محمدرضا کلائی شهردار مشهد، خلیل الله کاظمی معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد، محمدرضا حسین نژاد معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد، سید علی حسین پور شهردار منطقه 6 و جمعی از مدیران شهری برگزار شد.
محمدرضا کلائی شهردار مشهد در این جلسه اظهار کرد: از جمله پروژه های دارای اولویت در این منطقه می توان به بازپیرایی مسیل طرق، احداث یک هزار واحد مسکونی، احداث سواره رو کال امیر آباد و تقاطع غیرهمسطح شهید هریری و بازوی چهارم مصلی اشاره کرد.
وی افزود: پروژه بوستان 68 هکتاری کشاورزی و ساماندهی شهرک شهید بهشتی نیز از دیگر پروژه هایی است که باید با جدیت به آن پرداخته شود.
شهردار مشهد گفت: ساماندهی شهرک شهید بهشتی از جمله مواردی است که اثرات مثبتی را برای ساکنان این منطقه و سایر شهروندان برجای خواهد گذاشت و باید جزو اولویت های اصلی مدیران مربوطه و منطقه قرار بگیرد.
کلائی بیان کرد: هدف از برگزاری این جلسه بررسی مشکلات و معارضات موجود در پروژه های فعال در سطح منطقه است تا ضمن حل مشکلات موجود بتوانیم با سرعت بیشتری پروژه ها را به اتمام رسانده و افزایش رفاه را برای شهروندان محقق کنیم.

منبع: