شنبه, ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۳۶ ۳۳
طبقه بندی: اطلاعیه ها
چچ
2KfYt9mE2KfYudmK2Ycg2KfYr9in2LHZhyDZg9mEINix2YjYp9io2Lcg2LnZhdmI2YXZiiDZiCDYqNmK2YYg2KfZhNmF2YTZhCDYtNmH2LHYr9in2LHZiiDZhdi02YfYryDZvtmK2LHYp9mF2YjZhiDYp9mG2KrYtNin2LEg2YrZgyDZg9mE2YrZviDYr9ixINmB2LbYp9mKINmF2KzYp9iy2Yo=

اطلاعیه اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد پیرامون انتشار یک کلیپ در فضای مجازی

اطلاعیه

به دنبال بازنشر ویدیویی در شبکه های اجتماعی با موضوع برخورد عوامل شهرداری مشهد با شهروندی که در حال جمع آوری زباله بود، توضیحاتی توسط اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد پیرامون این مساله ارائه شد:
۱- پیش از هر توضیحی در ابتدا باید گفت که وضعیت دشوار اقتصادی باعث شده تا افراد شریف برای امرار معاش با گرفتاری های فراوانی رو به رو باشند و این امر دشواری هایی را نیز برای کارکنان و پیمانکاران شهرداری در اداره شهر به همراه داشته است.
۲- به تمامی کارکنان و عوامل شهرداری مشهد در حوزه های مختلف صراحتا تکلیف شده که در اجرای وظایف خود و ارائه خدمات به شهروندان عزیز ضمن تاکید بر رعایت کامل قانون و حقوق افرادی که در چهارچوب قانون عمل می کنند باید نهایت احترام به افراد صورت گیرد.
۳- همان گونه که مستحضرید در چند سال اخیر افراد بیشتری نسبت جمع آوری زباله و مواد قابل بازیافت اقدام می کنند و این موضوع با آسیب های جدی اجتماعی در سطح شهر همراه بوده است. لذا شهرداری مشهد سعی بر ساماندهی این امر کرده تا افراد شریفی که از این راه ارتزاق میکنند به کار خود ادامه داد تا از سوء استفاده های احتمالی جلوگیری کند.
۴-همان گونه که واضح است، در این ویدئو عوامل شهرداری توهین یا تعرضی به شهروند عزیز نداشته و فقط نسبت به انجام وظیفه خود در ساماندهی موضوع، اقدام کرده اند.
در پایان حفظ کرامت و حرمت یکایک شهروندان را کماکان به همکاران خود توصیه می کنیم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.9139760335286
Qt: 3.3177034854889