دوشنبه, ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۰۷ ۱۹
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2b7Yp9mD2LPYp9iy2Yog2KjZiti0INin2LIg27HbsCDZh9iy2KfYsSDZhdiq2LEg2YXYsdio2Lkg2KfYsiDZhdio2KfYr9mKINmI2LHZiNiv2Yog2LTZh9ix

شهردار منطقه شش خبر داد:

پاکسازی بیش از ۱۰ هزار متر مربع از مبادی ورودی شهر

بیش از ۱۵۰ تن خاک و نخاله و ۱۰ تن زباله و زایدات از ورودی محور جاده سرخس جمع آوری شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش ، سیدعلی حسین‌پور با اشاره به اینکه ایجاد محیط زیبا و پاکیزه و استقبال مناسب از زائرین پیاده درایام دهه پایانی صفر مهمترین اهداف این طرح است عنوان کرد: به منظور خدمت رسانی همه جانبه به مردم اعم از مجاوران و زائران و رفع آلودگی بصری و زیباسازی شهر، بیش از ۱۵۰ تن خاک و نخاله و ۱۰ تن زباله و زایدات از ورودی محور جاده سرخس جمع آوری شد.
وی افزود: طی این عملیات بیش از ۱۰ کیلو متر از طول مسیر ورودی در محور سرخس -مشهد حدفاصل شهرک رضویه تا پل شهرک شهید باهنر در دو مسیر رفت و برگشت پاکسازی، نظافت و شستشو شد؛ هم چنین در راستای افزایش ایمنی و رفاه، ۸۰۰ هزار مترمربع از مسیر تردد زائرین پیاده تسطیح شده است.
شهردار منطقه شش همچنین عنوان کرد: نصب سازه های مناسبتی مخصوص هیئات مذهبی و بنر های مرتبط در مسیر تردد و تشرف به حرم مطهر رضوی، تعویض و تهیه پرچم مشکی نو روی پل ورودی شهرک شهید باهنر و مسیر تردد زائرین، شستشوی ۲۵۰ عدد تابلو و المان های شهری، تامین و جانمایی مخزن های گالوانیره ۱۱۰۰ لیتری در مسیر و آماده باش اکیپ های سد معبر از دیگر خدمات شهرداری منطقه شش به زائرین امام مهربانی هاست.
وی با بیان اینکه این اقدامات طی تلاش ۶۰۰ ساعته ۶۰ نفر از پاکبانان خدوم اداره خدمات شهری منطقه و بکارگیری ۲۰۰ ساعت ماشین آلات شامل تانکر فشار قوی جهت شستشو و تنظیف مسیر تردد، کروز جمع آوری پسماند و نخاله، گریدر جهت تسطیح و جرثقیل های سبک و سنگین جهت جانمایی سرویس های بهداشتی سیار و... به انجام رسیده، ادامه داد: با توجه به فرارسیدن روزهای پایانی صفر ، شهرداری در تلاش است تا منطقه را برای میزبانی هر چه بهتر از زائرین پیاده امام مهربانی ها آماده کند.

منبع:
آدرس کوتاه شده: